Czy wózek Amelis Hugo 3 w 1 jest dobrym wyborem?

W poszukiwaniu idealnego wózka dla dziecka spędziliśmy wraz z partnerem naprawdę dużo czasu. W końcu nie jest łatwo znaleźć wózek nie drogi oraz w pełni funkcjonalny. Jednak podołaliśmy temu wyzwaniu. Wybraliśmy Amelis Hugo 3 w 1.

Gondola

 Od samego początku przy wyborze wózka oprócz ceny zwracałam uwagę na jego wielkość. Oboje z partnerem jesteśmy wysocy więc była spora szansa, że dziecko też urodzi się większe. Amelis Hugo jest naprawdę dużym modelem, a co ważne nie jest ciężki. Dodatkowo wózek posiada regulacje rączki, aby wygodnie go prowadzić.

I tak jak myślałam – gondola nas nie zawiodła. Używaliśmy jej do około 5 miesiąca. Zuzia ciągle się w niej mieściła, jednakże znudziła się leżeniem. Mam nawet ostatnie zdjęcie jakie wykonałam w gondoli :

Spacerówka

Gdy dziecko nie potrafi samodzielnie siedzieć, a w gondoli jest już niebezpiecznie (jak w naszym przypadku) to czas zmienić ją na spacerówkę. Nasza spacerówka jest regulowana i gdy malec nie potrafi samodzielnie siedzieć można ustawić ją na pół siedząco. Natomiast, gdy dzieciaczek jest zmęczony to może się w niej zdrzemnąć. Spacerówka dodatkowo jest wyposażona w pasy, które zabezpieczają malca podczas spaceru.

Fotelik

Fotelik posiada adaptery, przez które można wpiąć go w stelaż. Dla nas jest to bardzo duże ułatwienie. Jadąc autem na zakupy do galerii nie musimy brać całego wózka. Wystarczy spakować stelaż i gotowe. Przez pewien okres fotelik sprawował u nas dodatkowo funkcję bujaczka oraz krzesełka do karmienia.

Warto wspomnieć:

  • Stelaż jest amortyzowany więc żadne wyboje nie są nam straszne. Można go złożyć w bardzo prosty sposób.  Wystarczy przycisnąć czerwone guziki po dwóch stronach i pociągnąć do góry czarną dźwignie.
  • Przednie koła są skrętne, aczkolwiek można je zablokować.
  • Przy zakupie dostaliśmy dodatkową torbę na przybory dziecięce. Jest naprawdę bardzo pojemna. Idąc z dzieckiem na spacer wszystkie rzeczy spokojnie się w niej mieszczą.
  • Pod wózkiem znajduje się zamykany kosz .
  • Do zamówienia dołączone są : pokrowce na nóżki, przeciwdeszczowy oraz moskitiera.

Wózek Amelis Hugo 3 w 1 zakupiliśmy  >tutaj<. Jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jednakże chciałam zaznaczyć, że przed zakupem internetowym najpierw oglądaliśmy go w sklepie kilka razy.

Podsumowując: Jestem bardzo zadowolona z zakupu wózka Amelis Hugo 3 w 1. Póki co nie zawiódł nas ani razu. Więc jeśli ktoś z was nie znalazł wózka idealnego dla swojego dziecka lub zastanawia się nad zakupem tego modelu to zdecydowanie polecam!

A wy jaki wózek używacie/liście? Jestem naprawdę bardzo ciekawa waszych odpowiedzi.

2 thoughts on “Czy wózek Amelis Hugo 3 w 1 jest dobrym wyborem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *